View job here

IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-rozwojowy działający w obszarze sztucznej inteligencji i ekonomii cyfrowej, którego misją jest wsparcie rozwoju tych technologii  w Polsce, poprzez stworzenie platformy łączącej środowisko akademickie z biznesowym.

IDEAS NCBR Sp. z o.o. została powołana przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i należy do Grupy NCBR. W związku z dalszym rozwojem grup badawczych, IDEAS NCBR poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalista ds. wsparcia grupy badawczej.

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu rekrutacji na stanowiska naukowo-badawcze oraz wsparcie administracyjne w zespołach badawczych, w tym:

  • przygotowywanie zestawień, prezentacji i raportów oraz pomoc w wypełnianiu druków i rozliczeniu delegacji,
  • przygotowywanie i publikacja ofert pracy na stanowiska naukowe,
  • reprezentowanie IDEAS NCBR na targach pracy i selekcja nadesłanych aplikacji,
  • prowadzenie rozmów z kandydatami na staże i do szkół doktorskich,
  • współpraca z Kierownikiem koordynującym procesy rekrutacyjne na stanowiska naukowe.

OCZEKIWANIA

  • 2-3 letnie doświadczenie administracyjne we wsparciu grupy / zespołu w międzynarodowym środowisku,
  • min. roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz chęć do dalszego rozwoju w tym obszarze, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w środowisku naukowo-badawczym, lub innym wąsko wyspecjalizowanym środowisku,
  • płynna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • wiedza z zakresu przepisów ochrony danych osobowych,
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym,
  • prywatną opiekę medyczną w Enel-Med,
  • udział w programie Medicover Benefits (karta sportowa) oraz dofinansowanie biletów na imprezy kulturalne,
  • możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kredytu mieszkaniowego czy opieki nad dzieckiem),
  • ubezpieczenie na życie,
  • narzędzia do pracy: laptop i telefon.

SPOSÓB ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW:

Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną korzystając z poniższego przycisku „Aplikuj online”.