View job here

IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-rozwojowy działający w obszarze sztucznej inteligencji i ekonomii cyfrowej, którego misją jest wsparcie rozwoju tych technologii  w Polsce, poprzez stworzenie platformy łączącej środowisko akademickie z biznesowym.

IDEAS NCBR Sp. z o.o. została powołana przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i należy do Grupy NCBR. W związku z utworzeniem nowej Grupy Badawczej, IDEAS NCBR poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalista ds. wsparcia grupy badawczej.

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne naukowców z Grupy Badawczej, w tym:

  • obsługę asystencką Lidera Grupy Badawczej i Lidera Zespołu Badawczego,
  • przygotowywanie zestawień, prezentacji, analiz i raportów na potrzeby Lidera Grupy Badawczej i Lidera Zespołu Badawczego,
  • wsparcie administracyjne pozostałych członków Grupy Badawczej, w tym PostDoców, doktorantów i stażystów - ok. 20 os.,
  • współpracę ze specjalistami z innych Grup Badawczych,
  • prawidłowe dekretowanie dokumentów księgowych związanych z funkcjonowaniem grupy, opisywanie faktur, rachunków, wypełnianie druków delegacji itp.,
  • nisko-kwotowe zakupy usług zewnętrznych zgodnie z PZP i wewnętrznym regulaminem; składanie wniosków na dedykowanej platformie na podstawie zamówień poszczególnych członków GB,
  • rejestrowanie zgłoszeń IT zlecanych przez poszczególnych członków GB,
  • współpraca z innymi działami back-office.

OCZEKIWANIA

  • 2-3 letnie doświadczenie administracyjne we wsparciu grupy / zespołu w międzynarodowym środowisku,
  • płynna znajomość j. angielskiego,
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów IT do zarzadzania procesami i projektami.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet medyczny,
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe,
  • narzędzia do pracy: laptop i telefon.

SPOSÓB APLIKACJI

Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną korzystając z poniższego przycisku „Aplikuj online”.